petekmakina.com.tr
Dwc 723 Islak-kuru Endüstriyel Elektrik Süpürgesi
  • Dwc 723 Islak-kuru Endüstriyel Elektrik Süpürgesi #1
Safran » Dwc 723 Islak-kuru Endüstriyel Elektrik Süpürgesi
Yorumlar (0)
Dwc 723 Islak-kuru Endüstriyel Elektrik Süpürgesi
9.927,69
Stokta Var
Bank
Barkod: Dwc723
  • Favori Ürünlerinize Ekleyin
  • Fiyatı düşünce haber ver

Safran DWC 723 Islak-Kuru Endüstriyel Elektrik Süpürgesi

 

 

 

 

 

1200 watt olmak üzere toplamda 3600 watt emiş gücüne sahiptir. Bu sebepten dolayı sanayi tip süpürgeler içerisinde en çok tercih edilen modeldir.

 

Islak-Kuru temizlik yapabilme özelliğine sahip 3 vakum motorlu çelik kazanlı endüstriyel tip süpürge ya da ıslak-kuru sanayi tip süpürge olarak adlandırılan makinalarıdır. DWC 723 model sanayi tipi süpürge makineleri 220 volt elektrikle çalıştığından dolayı elektriğin bulunduğu her ortamda rahatlıkla kullanılabilmektedir.

 

Toz, kum, küçük partiküller halindeki maddeler ve yanıcı ,patlayıcı solvent,asit gibi yakıtlar haricindeki tüm sıvıları vakumlayıp süpürebilmektedir.

 

Her türlü okul ofis, fabrika, imalathane, araç servisleri, camiler gibi birçok alanda çokça kullanılan bu makineler aynı zamanda oto yıkama firmaları tarafından araç içi süpürmede kullanılmaktadır.

 

72 lt’lik çelikten imal edilen yuvarlak boru şeklindeki kazana sahip olan DWC 723 sanayi tip süpürge makinaları, tekerlekli taşıma arabasına sahiptir ve bu araba sayesinde kolaylıkla hareket ettirilebilmektedir.

 

Her motoru için ayrı çalıştırma düğmesi bulunmakta istenildiğinde tek istenildiğinde ise çift vakum motoru istenildiğinde ise üç vakum motoru birden aynı anda çalıştırılabilmektedir.

 

Sanayi tip ıslak kuru süpürge makinesi kazanı içerisinde 1 adet toz filtresi bulunmakta, kuru vakum yapılırken bu torba kullanılmaktadır. Sıvı çekme işlemi yapılmadan önce sanayi tip süpürge toz bezi makine içerisinden çıkartılmalıdır. Aksi takdirde çekilen sıvı toz bezini ıslatır vakum motorlarının yakınında olmasından dolayı vakum motorları içerisine sıvı giderek motorlara zarar verebilir hatta motorların yanmasına sebep olabilir.

 

Makine üzerinde standart olarak 2,5 m uzunluğunda süpürge hortumu ve bu hortumun başlıkları, zemin süpürmede kullanılan süpürge borusu, zeminden su çekme, toz çekme için başlıklar ve dar alanların süpürülmesi için kenar-köşe aparatı sanayi tip süpürge makinelerinin yanında verilmektedir.

 

Ayrıyeten alınabilecek halıdan su çekme aparatı ile istenildiği zaman halı, kilim, paspas, yolluk gibi alanlardan da sıvı çektirilebilmektedir.

Ücretsiz Kargo

200₺ ve üzeri alışverişlerinizde

Güvenli Ödeme

%100 güvenli ödeme

7/24 Destek

Müşteri hizmetleri